Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Striptizer na wieczór panieński

 

Striptizer na wieczór panieński? Wieczór panieński jest raz w życiu, w każdym razie organizując go czyni się takie założenie. Ostatnie chwile wolności trzeba odpowiednio uczcić. Czasy, w których do uczczenia ich i zapamiętania wystarczyło grono najbliższych koleżanek, mały pokój, jakaś muzyczka i własnoręcznie zrobione kanapki mamy już za sobą.

Dziś wieczór taki świętuje się co najmniej tak samo gorąco i szaleńczo jak wieczór kawalerski. Wieczór ten poprzedza noc, w której nieświadoma niczego niewiasta ma ujrzeć swego wybranka w naturze i pełnej krasie. Być może, zdarzy się coś jeszcze…

Hołdując temu złudzeniu i towarzyszącym mu zabawom, na wieczory panieńskie zapraszamy mężczyzn, którzy rozbiorą się i pokażą co nieco. Nie są to jednak zwykli faceci, lecz fachowcy w pełni przygotowani do swojej roli. Jeśli chcesz, by Twój ostatni wieczór przed ślubem zapamiętany został równie dobrze jak wesele – zamów striptiz męski!

Army of Lovers logo

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz

Wybierz miasto:

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Kim jest striptizer?

Panowie uprawiający ten zawód, postrzegani są mylnie, jako ci, co rozbierają się na oczach kobiet. Rozbierają się i owszem, ale to zaledwie część ich pracy. Striptizer, to przede wszystkim tancerz, który porusza się tak, iż oczu oderwać się nie da. Jest przy tym pięknie zbudowany i wysportowany. Od razu widać, że dba o swoje ciało jak należy, szlifuje formę i doskonali swoje umiejętności. Roznegliżowane męskie ciało, podobnie jak kobiece staje się pięknie, gdy ktoś umie pokazać je, wyeksponować i zaprezentować.

Ubiór striptizera.

Nie tylko nagość, ale i ubiór striptizera bardzo się liczy. Tancerz wchodzi na scenę ubrany w stylizację, jakiej zażyczą sobie panie, które zaprosiły go na wieczór panieński. Co więcej, ubranie to zdejmowane jest powoli, dzięki czemu oglądające zdążą zauważyć każdy szczegół. Striptizer musi być ubrany porządnie i starannie, tak, by stylizacja była czytelna i jasna. W żadnym razie nie może mieć na sobie nic byle jakiego, bo to obniża jakość performansu.

Striptizer – Wygląd to nie wszystko.

Striptizer nie tylko rozbiera się i tańczy, to także osoba, która umie zabawić publiczność i przyciągnąć ją swoim spojrzeniem gestami i słowem. Tancerz powinien umieć czarować i skupiać na sobie uwagę. Musi być zmysłowy, nie przekraczając jednak pewnych granic. Prawdziwy striptiz męski to sztuka, której trzeba się długo uczyć i stale doskonalić.

Zaproszenie striptizera.

Zanim wybierzesz striptizera na swój wieczór panieński, zasięgnij opinii znajomych, zajrzyj do internetu i wybierz kogoś, kto uświetni, a nie zepsuje zabawy Tobie i Twoim koleżankom.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Striptiz męski

Nie ma to znaczenia jak wyobrażasz sobie swój wieczór panieński. Na 99% pojawi się temat jakim jest: striptiz męski. Albo Ty albo Twoja przyjaciółka, któraś z was z pewnością poruszy ten temat. Dowodem na to jest to, że właśnie czytasz ten tekst. Na rynku istnieje wiele strona na których panowie oferują striptiz męski. Ale czy każda oferta to to samo? Czy ma to znaczenie kogo zaprosimy na nasz wieczór panieński? Odpowiedź jest tylko jedna… tak!

Army of Lovers logo

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Jaki powinien być striptiz męski?

Panie, które decydują się na zaproszenie na swój wieczór panieński tancerza, oczekują że będzie to wieczór niezapomnianych wrażeń. Dla zainteresowanych Pań możemy zaaranżować praktycznie każdy pokaz. Najczęściej jednak, na liści pojawiają się aranżacje w stylu żołnierza, policjanta, budowlańca. Niezależnie od aranżacji oczekiwania są jednakowe, ma być zmysłowo, erotycznie, podniecająco i intrygująco. Zadaniem tancerza jest oczywiście rozpalenie publiczności ale przy tym musi zachować się szarmancko i kulturalnie. To zalety naszych tancerzy. Dodamy jeszcze profesjonalizm.

Jak powinien wyglądać tancerz?

Przede wszystkim idealne, wysportowane ciało ale czy to wszystko? Oczywiście nie… tancerz jak sama nawa mówi musi umieć się poruszać. Nie chodzi to oczywiście o zwykłe poczucie rytmu. Striptiz męski to coś zdecydowanie więcej niż taniec. Tancerz powinien oczarować publiczność umiejętnością zmysłowego poruszania silnym i wysportowanym ciałem. Głównym zadaniem tancerza, jak już wspominaliśmy, jest rozpalenie publiczności. A co powinien mieć na sobie? Odpowiedź jest bardzo prosta… to czego oczekują widzowie. Większość kobiet zwraca uwagę na detale. Nasi tancerze dbają nie tylko o wygląd swojego ciała ale również o to jak są ubrani. Rzeczą jasną jest to, że ubrania nie zostaną długo na tancerzu ale, dobre wejście to bardzo ważny element pokazu.

Pokaz.

Pokaz striptizu to nie tylko mężczyźni, ale także klimat. Odpowiednia muzyka, mocne drinki, do których barmani przez przypadek nie dolali soku, aranżacja, oprawa – to wszystko dostosowuje się do indywidualnych wymagań zainteresowanych kobiet. Na rynku wiele jest ofert od tancerzy, którzy zawsze tańczą tak samo. Nie należymy to tej grupy. Każdy pokaz to nowa improwizacja dostosowana do danej chwili.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Tancerz Erotyczny

Army Of Lovers to grupa tancerzy erotycznych. Nasi mężczyźni to przystojni i wysportowani tancerze erotyczni a zarazem profesjonaliści w swoim fachu. Taniec erotyczny, zdecydowane męskie gesty, wysportowane ciała oraz wspólna zabawa to gwarancja udanej imprezy. Jak również faktu że każda kobieta w towarzystwie naszego striptizera poczuje się wyjątkowo i seksownie. Tancerz erotyczny i jego pokazy to wyjątkowa atrakcja na wszelkie imprezy dla kobiet. Dzień Kobiet, babski comber, wieczór panieński, ladies night, urodziny, czy nawet coraz bardziej modne imprezy rozwodowe. Wymieniono tylko niektóre z wielu imprez na które można zaprosić naszego tancerza erotycznego.

Army of Lovers logo

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Tancerz erotyczny? Na jakie imprezy?

Tancerz erotyczny na wieczorze panieńskim, urodzinach to imprezy zazwyczaj kameralne gdzie często pokazy robione są solo. Pokazy grupowe natomiast to atrakcja na imprezy z duża ilością kobiet jak dzień kobiet czy eventy klubowe i firmowe. W zakładce pokazy okazy to tam możesz zobaczyć filmy z naszym udziałem .

Chcesz przeżyć erotyczne show, jakiego w swojej sypialni prawdopodobnie nie przeżyjesz nigdy? Masz ochotę na ociekające testosteronem podniecenie i żądzę, którą trudno ugasić (chyba że naszych tancerzy ucharakteryzujemy na strażaków, ale to raczej podniesie temperaturę show, zamiast obniżyć). Kogo chcesz – marynarza, pierwszego nieotyłego i naprawdę sprawnego policjanta, a może budowlańca, jedynego w tym kraju, którego nie bawi oparcie się o łopatę (ma zresztą tyle krzepy, że może użyć sztyla jako wykałaczki)?

Tancerze na cały wieczór

Dla naszych chłopaków to żaden problem. Tancerze erotyczni z Army of Lovers zawstydzają kulturystów. Przy okazji kasują też wszystkich nowoczesnych mężczyzn w rurkach, w które by im nogi nie weszły. Szukasz porządnego kopniaka dla wyobraźni, potrzebujesz erotycznego show, które nigdy nie wyblaknie w pamięci? Taniec erotyczny w wykonaniu najlepszych striptizerów w kraju (i jednych z najbardziej rozchwytywanych w całej Europie) na pewno da Ci zaspokojenie.

Taniec erotyczny w wykonaniu tych panów to prawdziwa sztuka. Przystojni, wysportowani, zbudowani sto razy lepiej niż goście na okładce Men’s Health. Gotowi wystąpić w roli, jaką przewidziała dla nich Twoja rozpalona wyobraźnia. Do wyboru jest parę naszych wypróbowanych scenariuszy, ale specjalnie dla Ciebie chętnie stworzymy zupełnie nowy Erotic Show z przystojnymi facetami w roli głównej.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Wieczór Panieński

Wieczór panieński to zgodnie z tradycją przysłowiowy ostatni dzień “wolności” przyszłej Panny Młodej. Jeśli pragniecie by ten wieczór był wyjątkowy, niezapomniany oraz szalony to jedną z głównych atrakcji tej nocy powinien być tancerz na wieczór panieński. Tancerz erotyczny Army of Lovers to idealny strzał w dziesiątkę przy organizacji wieczorów panieńskich. Wszyscy nasi chippendales to perfekcyjnie zbudowani tancerze a tej wyjątkowej nocy specjalnie dla Panny Młodej jeden z nich wykona wyjątkowy taniec erotyczny który dostarczy gorących wrażeń, obudzi w Paniach żądze i pozwoli zapamiętać ten występ do końca życia.

Army of Lovers logo

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Jesteśmy profesjonalistami w pokazach erotycznych

Każdy nasz tancerz na wieczór panieński przygotowuje się indywidualnie. Stroje, muzykę a nawet charakter pokazu staramy się dopasować do oczekiwań organizatorek wieczoru panieńskiego. Nic nas nie ogranicza, a w sposób elastyczny dopasowujemy się do stawianych wymogów. Drogie Panie tej nocy puśćcie wodzę fantazji, a striptiz na wieczorze panieńskim wykona przystojny policjant, romantyczny marynarz, silny żołnierz czy męski kowboj. W zakładce Tancerze można wybrać który z Panów umili Wasz wieczór panieński.

Dlaczego wieczory panieńskie z Army of Lovers są wyjątkowe? Bo nasi tancerze erotyczni, poza tym, że są przystojni, męscy i powalają samym wyglądem, potrafią tańczyć. Dla nas striptiz to coś więcej niż tylko zrzucenie ubrania. Nasi chippendales to kulturalni i dowcipni faceci, którzy bawią się w pracy. Zawsze są skłonni do tego, żeby zaspokoić Wasz oczekiwania i zmienić pokaz w imprezę tak indywidualną, że niepodobną do jakiejkolwiek innej.

Wieczór panieński – zadbamy o detale

Jeśli zamówisz marynarza, to przyjedzie w oryginalnym mundurze, a jeśli policjanta, to wyposażymy go lepiej niż prawdziwy komisariat. Takie detale dodają całemu pokazowi smaczku, który później zostaje na długo. Panowie przyjeżdżają zapewnić Wam rozrywkę na wieczorze panieńskim i uwierzcie nam – są w tym naprawdę świetni. Spora różnorodność scenariuszy, ale żadnego sztywnego schematu, duża dowolność, ale przede wszystkim perfekcyjny striptiz, którego nie zapomnisz. O tak, nasi chippendales dadzą Ci zasmakować po raz ostatni wolności, i to wolności takiej, jaką zawsze chciałaś mieć.

Tancerze erotyczni Army of Lovers to profesjonaliści – żadnej amatorki, zero fuszerki. Każdy krok, każdy ruch ma swoje miejsce i czas – ci faceci naprawdę wiedzą, co zrobić, żeby temperatura wzrosła do granic możliwości. Chcesz to poczuć na własnej skórze? Chcesz przeżyć niezapomniane emocje i poczuć dreszcz podniecenia? Żaden problem – tylko daj nam znać, który z panów ma zamienić Twój wieczór panieński w imprezę, jaka zdarza się raz w życiu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Tancerz na wieczór panieński

Istnieje wiele sposobów na zorganizowanie wieczoru panieńskiego. Najczęściej jednak są to imprezy nie różniące się od innych sobotnich wypadów na miasto. Często nie są też dokładnie przygotowane i zaplanowane. A balowanie w klubie do rana, nie jest niczym szczególnym, niczym co warto zapamiętać. Z drugiej strony spokojna impreza w domu też nie jest dobrym pomysłem. A może tancerz na wieczór panieński? Niezależnie od tego czy wychodzisz na miasto czy zostajesz w domu, swoja imprezę możesz wzbogacić o wizytę tancerza.

Army of Lovers logo

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Tancerz na wieczór panieński? Dlaczego to dobry pomysł?

Tancerz na wieczór panieński to propozycja dla odważnych Pań, które wiedzą czego chcą i nie są zainteresowane tym aby ich wieczór panieński wyglądał jak wszystkie inne imprezy. Dla zainteresowanych w naszej ofercie mamy pokazy w domu lub pokazy w klubie. Niezależnie od miejsca pokaz tancerza to zawsze świetna zabawa i niezapomniane wrażenia. Taniec erotyczny to nie tylko rozbieranie się. Tancerz w swoim show łączy taniec, zmysłowość, subtelność i inne elementy, które wspólnie tworzą idealną całość. Dla wielu kobiet striptiz wciąż jest tematem tabu. I mimo chęci część z nich nie decyduje się na zaproszenie tancerza na swoją imprezę. Drogie Panie, nie ma nic lepszego niż wieczór spędzony w ulubionym towarzystwie z dodatkowymi, nowymi atrakcjami w postaci tancerza lub kilku tancerzy. Nasi tancerze to kulturalni gentlemani dodatkowo świetnie zbudowani, przystojni. Czego chcieć więcej?

Jak poprawić show?

Dobry tancerz potrafi odegrać niemal każdą rolę, ale w głównej mierze to do Was, drogie panie, zależy czy tancerz trafi w klimaty, które najbardziej Was kręcą. Odwaga to podstawa. Wcielamy się w różne role między innymi policjanta, strażaka, lekarza nie ma to dla nas większego znaczenia jak mamy wyglądać. W każdą rolę wkładamy całe serce i umiejętności. Decyzja jest po Waszej stronie. Imprezę w domu czy w klubie zawsze można podkręcić dobrą muzyką, odpowiednim oświetleniem. Każdy dodatkowy smaczek znakomicie wpłynie na poziom pozytywnych emocji. Ważnym elementem całego pokazu jest sposób poruszania się tancerza. Nasi tancerze mało tego, że są dobrze zbudowani, wysportowani to ich taniec rozpali zmysły wszystkich obecnych kobiet, nawet tych najbardziej opornych. Pokaz pobudzi wszystkie zmysły i na długo pozostanie niezapomnianym wrażeniem.

Gdzie szukać tancerza na wieczór panieński?

Szukając tancerza na wieczór panieński, warto zwrócić uwagę na oferty profesjonalistów. Pewnie ceny będą trochę wyższe, natomiast jakość całego pokazu będzie zdecydowanie wyższa. Dobry, profesjonalny tancerz spełni Wasze oczekiwania z amatorami bywa różnie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Chippendales

Wieczór panieński jest ostatnim przyjęciem panny młodej, na którym może się ona swobodnie wyszaleć bez swojego partnera. Niestety, często nawet nie ma takiej możliwości, bo przyjaciółki przygotowują dla niej nudną i zwyczajną domówkę, na której nie dzieje się dosłownie nic ciekawego. A wystarczy postawić na tancerzy chippendales, którzy będą najlepszą rozrywką na wieczorach panieńskich.

Army of Lovers logo

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Wspaniałe pokazy taneczne!

Wbrew pozorom tancerze erotyczni nie tyle kuszą kobiety, co zapewniają im wspaniałe pokazy, które ogląda się z wielką przyjemnością. Pokazy te są niezwykle atrakcyjne, gdyż chippendales wykonują podczas nich niesamowite akrobacje, prezentują swoje wdzięki i zachwycają figurami tanecznymi. Samo oglądanie tych wyczynów jest wspaniałą zabawą! A profesjonalni tancerze chippendales zawsze przygotowują dla swoich klientek oryginalne i niepowtarzalne pokazy, tak, by były one dla kobiet czymś zupełnie nowym. Niesamowite akrobacje to tylko wstęp do niezwykłego pokazu striptizerskiego.

Specjalny pokaz dla panny młodej

Panna młoda może spodziewać się tego, że tancerze chippendales wykonają dla niej prywatny i specjalny taniec. Poczuje się wtedy wyjątkowo, bo tylko ona będzie mogła go oglądać. Oczywiście do zabawy może zaprosić swoje przyjaciółki, by one także wzięły udział w tym emocjonującym przedsięwzięciu. Jednak cała uwaga tancerzy będzie skupiona na pannie młodej, bo to w końcu dla niej przygotowany jest wieczór panieński. Dzięki chippendales przyszła żona poczuje się naprawdę wyjątkowo i będzie mogła rozluźnić się przed najważniejszym wydarzeniem w swoim życiu.

Chippendales – Przystojni tancerze erotyczni

Można mówić co się chce, jednak kobiety uwielbiają patrzeć na przystojnych mężczyzn. Tancerze chippendales to prawdziwi przystojniacy, którzy ciężko pracują na swoje umięśnione sylwetki. Kobiety z przyjemnością popatrzą sobie na dobrze zbudowanych mężczyzn i pomarzą o tym, co mogłyby z nimi robić. Fantazjowanie nie jest przecież niedozwolone, dlatego warto na to sobie pozwolić. Dzięki erotycznym tancerzom nawet takie fantazje będą bardzo pikantne i właśnie erotyczne.

Niesamowity pokaz striptizu

Jednak chippendales zajmują się przede wszystkim wykonywaniem striptizów i robią to po prostu najlepiej. Wiedzą, jak się rozbierać, by rozpalić zmysły wszystkich kobiet i rozgrzać je do czerwoności. Stopniowo budują klimat, nie pokazując wszystkiego od razu, tylko powoli ściągając z siebie ubrania. Robią to naprawdę niesamowicie.

Wspaniały prezent dla panny młodej

Tak fantastyczny wieczór panieński może przygotować dla panny młodej jej przyjaciółka. Wystarczy, że zatrudni właśnie tancerzy chippendales i zamówi u nich wspaniały pokaz taneczny. To on powinien być główną atrakcją wieczoru panieńskiego, bo to on na pewno rozpali zmysły wszystkich kobiet. Biorąc w nim udział, można wybawić się za wszystkie czasy i zaznać niesamowitej rozrywki. Na nią na pewno zasługuje panna młoda, dlatego warto zatrudnić dla niej chippendales. To właśnie ona będzie nimi wprost zachwycona.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Army of Lovers logo

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz