Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Striptizer Warszawa

 

Striptizer Warszawa – Właściwie nie wiemy, po co go opisywać. Ten facet jest w Warszawie niemal legendą. Jeśli jakiś striptizer kiedykolwiek zbliżył się do absolutnej doskonałości w tańcu erotycznym, to będzie to właśnie on. Długo zastanawialiśmy się, do czego by tu go porównać. Wulkan? Nie, za zimne. Wichura? Też nie, zbyt przewidywalna? Wychodzi na to, że najlepiej chyba do nawałnicy: zjawia się nie wiadomo skąd, a kiedy znika, wszyscy wokół są mokrzy. Ale tym razem na szczęście tylko z wrażenia. Gość ma w sobie coś, co sprawia, że taniec erotyczny w jego wykonaniu pobudza zmysły lepiej niż kąpiel w basenie pełnym kawy.

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Striptizer na Wieczór panieński Warszawa

Gdyby kiedyś ubrał się w pełny frak, to nikt by się nie domyślił, że jest tancerzem. Umówmy się jednak – frak nie jest ulubionym strojem tego faceta. Choć z drugiej strony – nie wiemy, co może nim być. Przebieranki to dla niego chleb powszedni, a bawi się przy tym chyba równie dobrze, co publika. Striptiz męski w jego wykonaniu to bajeczne przeżycie. Powiedzielibyśmy, że to książę na białym koniu, tylko jest jeden problem – nie ma tu nigdzie konia. 

Za to tancerz pierwsza klasa: żywiołowy, ale z pewną dozą rycerskiej dumy. Potężny chłop, prawdziwa góra mięśni o elastycznych ruchach i uwodzicielskim spojrzeniu. Każdy show to stworzone od zera przedstawienie skomponowane specjalnie na konkretną okazję. Striptiz w jego wykonaniu to naprawdę coś więcej niż tylko pozbycie się ubrań. Jest w tym zaszyta cała historia, energia, erotyzm i doskonałość. Nie ma problemu z odegraniem żadnej roli, nie boi się żadnej imprezy, żadne wyzwanie go nie stresuje. Ten facet jest stworzony do tańca erotycznego. Nie, inaczej – prawdopodobnie to taniec erotyczny został wymyślony tylko po to, żeby ktoś taki mógł się w pełni realizować.

Striptizer Warszawa – Striptiz męski – profesjonalny pokaz chippendales

Pisaliśmy już, że to legenda Warszawy? Pisaliśmy. To błąd. W zasadzie tę twarz i to ciało znają bywalcy klubów całego województwa, ale nie tylko. Można by powiedzieć, że to nasz towar eksportowy. Wozimy go zresztą w chłodni, bo takie ciacho gdzie indziej strach trzymać. Zupełnie przy okazji jest to też idealny tancerz na wieczór panieński. W klubach radzi sobie znakomicie, ale w nieco mniejszym gronie to dopiero rozwija skrzydła. 

Mistrz fantazyjnych aranżacji, egzotycznych pomysłów i tańca na żywioł. Prywatnie podejrzewamy, że nie uczy się swoich układów, ale nie pytamy (za duży jest, żeby go z błędu wyprowadzać). Zresztą to bez znaczenia, bo choćby układał cały plan na ułamek sekundy przed wcieleniem go w życie, to i tak nikt by się nie mógł czepiać. Naszym skromnym zdaniem to idealny tancerz na nieprzewidywalne imprezy. Striptiz męski w jego wykonaniu zmienia się jak w kalejdoskopie. Facet potrafi zrobić cuda – nie było imprezy, która by przy nim nie wybuchła entuzjazmem. Robi to zresztą z taką naturalnością i gracją, że gały wychodzą z orbit nawet tym, którzy widzieli już prawie wszystko.

Wieczór panieński w Warszawie

Wady? No tak, jest jedna. No, może dwie. Pierwsza to dość napięty grafik. Jeśli myślisz, że kogoś takiego ściągniesz do siebie z dnia na dzień, to jesteś w błędzie. Kalendarz tego gościa jest tak napięty, jak na nim napina się koszula slim. Druga wada to poważne ryzyko, że kiedy skończy się jeden striptiz, wszyscy będą chcieli następnego. A jeśli ten gość wystąpi jako tancerz na wieczór panieński, to ślub stanie pod znakiem zapytania. Bo przebić się tego już raczej nie da… Ale jeśli chcesz zaryzykować najlepszy taniec – śmiało. Daj znać, ale pamiętaj: zawód, który przeżyje każda dziewczyna, która zobaczy później innego faceta, musisz już wziąć na siebie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Army of Lovers logo

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz