Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Striptizer Poznań, Leszno, Jarocin

 

Striptizer Poznań, Leszno, Jarocin – A oto nasza maszyna do wykonywania zadań niemożliwych. Podejrzewamy, że nikt mu nigdy nie powiedział, że są takie rzeczy, których zrobić się nie da i chłopak do tej pory robi absolutnie wszystko. Potrafi być każdym, ruszyć każdą publikę, chętnie podejmuje najtrudniejsze wyzwania i bawi się swoją pracą równie dobrze, co osoby oglądające jego striptiz męski. Taki tancerz na wieczór panieński to człowiek na każdą okazję. Warto też dodać, że jego występy są często przygotowane jako ramy, a szczegóły dorabia spontanicznie (gdybyśmy tego nie napisali, nikt by się nie zorientował).

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Striptizer na Wieczór panieński Poznań, Leszno, Jarocin

To chippendales do zadań specjalnych. Mistrz brawury i szybkiej reakcji. Gość, który zna każdą rolę, jakby ją ćwiczył od lat, nawet jeśli w konkretnym miejscu i wcieleniu pojawia się po raz pierwszy. Lubi niebanalne pomysły i chętnie wciela w życie najbardziej szalone projekty, przy których inni tancerze dawno by wymiękli. Ma w sobie odwagę, której innym brakuje i pełną świadomość, że striptiz jest pokazem tanecznym. 

Jednak jego ruchy to nie tylko zaplanowane kroki klasyki tanecznej. To także elementy, których do żadnej znanej formy nie da się przypisać, a które sobie sam wymyślił, bo uznał, że będą przydatne. W tych swoich projektach nie myli się praktycznie nigdy. Potrafi wziąć na warsztat dowolny pokaz i tak go zmodyfikować, żeby nagle stał się czymś zupełnie nowym. Gość jest wielkim eksperymentatorem. Prawdopodobnie nawet gdyby chciał, nie umiałby dwa razy zatańczyć tak samo, ale tego się nie dowiemy, bo nigdy też niczego powtarzać nie miał ochoty. Po co, skoro nowy pomysł jest lepszy od poprzedniego? A że bardziej karkołomny, to nawet lepiej. Facet jest nie do zdarcia.

Striptizer Poznań – Striptiz męski na damskie imprezy

Jego naturalnym środowiskiem są najważniejsze kluby w Poznaniu, Lesznie i Jarocinie. Bez problemu odnajduje się też na mniejszych imprezach, gdzie nigdy się nie oszczędza i zawsze daje z siebie wszystko, a nawet trochę więcej. Wieczór panieński z tym striptizerem to błyskawiczny pokaz wszystkich typów facetów. Gdyby ktoś dopuścił chippendales do festiwali aktorskich, to sam jeden skosiłby wszystkich „zawodowych aktorów”, bo dopiero on potrafi, nie używając ani jednego słowa, wcielić się w dowolną postać i odegrać losową rolę. 

Jego show to zawsze pokaz – nigdy nie idzie najprostszą drogą do celu, ale prowadzi publikę tak, żeby panieński czy impreza taneczna nabrały tempa i specyficznego charakteru. Rozgrzać widzów to za mało. Im trzeba dać coś, czym naprawdę można się zabawić i takim czymś jest pokaz tańca erotycznego. Facet ma taką ilość energii, że możemy w zasadzie już od dziś zamykać elektrownię. Sam zaopatrzy nas wszystkich w odpowiednią ilość ciepła, a i prąd przejdzie po kręgosłupie.

Wieczór panieński w Poznaniu, Lesznie, Jarocinie

To fachman do imprez sprawiających trudności. Jeśli w Twoim klubie było już paru striptizerów, ale imprezy kończyły się totalnym fiaskiem, postaw wszystko na niego, a on postawi imprezę na nogi. Nie raz i nie dwa już to zrobił. Na panieńskim proponujemy go podać jako ostatnią atrakcję, bo tak się wam będą trzęsły nogi, że przejście do następnego klubu raczej nie wchodzi w grę. Zresztą po co? I tak nic lepszego niż jego show i tak już się wam nie trafi. Striptiz w jego wykonaniu naprawdę wypala publiczność. Jeśli da się go czymś przebić, to jeszcze nie wiemy czym. Sugerujemy kryptonit. 

Poza tym to doskonały typ do klubów, które chcą zerwać z tradycją i czymś się wyróżnić. Gość ma swój własny styl i w dużej części właśnie jego show staje się wizytówką klubów. Na stałe bywa w kilku różnych i zawsze ma tam komplet pod swoją sceną. Jeśli jeszcze są miejsca, to znaczy, że to impreza zamknięta i po prostu organizator więcej nie wpuszcza, a bramkarz musi dobrze pilnować drzwi.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Army of Lovers logo

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz