Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Striptizer Białystok, Łomża, Ostrołęka

 

Striptizer Białystok, Łomża, Ostrołęka – Chłop bez dwóch zdań ma swój agresywny styl. Może nie widać tego po nim na pierwszy rzut oka, ale już po paru minutach striptizu wszyscy wiedzą, że ten gość ma w sobie tyle ognia, że mógłby reklamować się hasłem zapalniczek BIC. Stalowe spojrzenie w jakiś sposób połączył z gracją niemal kocich ruchów. Jest zawsze zwarty i gotowy. To tancerz erotyczny, striptizer który potrafi w ciągu sekundy przedzierzgnąć się z czułego kochanka w twardego zdobywcę. Robi to wielokrotnie w ciągu swojego występu, w obie strony, aż w końcu jest jednym i drugim w tym samym czasie.

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Striptizer na wieczór panieński Białystok, Łomża, Ostrołęka

To tancerz, którego na pierwszy rzut oka nic nie wyróżnia. Dobrze zbudowany facet o inteligentnej twarzy, ale żeby striptizer? Mało kto odgadłby, że właśnie show erotyczny to jego żywioł. To pierwszy element zaskoczenia. Ale takich niespodzianek ma on w zanadrzu zdecydowanie więcej. Uwielbia je wyciągać na każdym przyjęciu. Potrafi odegrać chłodnego i opanowanego, by po chwili wybuchnąć ze spontanicznością, której nie sposób przewidzieć i żarem, jakiego ugasić się nie da. Znakomicie przeobraża się w mgnieniu oka z grzecznego chłopca w erotyczną bestię, która staje się obiektem pożądania wszystkich kobiet. Potrafi w swoich pokazach wykorzystywać inspiracje tańcem klasycznym. W subtelny sposób podkreślać charakter miejsca, dopasowując show do klimatu wnętrza i składu publiczności. 

Jest facetem, którego bawi ciągła zmiana ról i masek. Nawet jeśli strój ich nie przewiduje, to ten gość potrafi wyczarować je dosłownie z niczego. Kiedy wchodzi i schodzi ze sceny, może wyglądać zupełnie inaczej, a w międzyczasie każdej jego metamorfozie towarzyszy podkręcenie nastroju tłumu. Jest aktorem, dyrygentem, reżyserem i barometrem dobrej zabawy jednocześnie.

Striptizer Białystok – Tancerz na wieczór panieński 

Znają go świetnie Białystok, Łomża i Ostrołęka. Znakomicie czuje się w swojskim klimacie kameralnych klubów i na wieczorach panieńskich. Jako chippendales dał się poznać ze strony otwartego, silnego i pomysłowego tancerza. Kiedy ten tancerz na wieczór panieński układa swoje show, bierze pod uwagę typ publiczności. Świetnie wpasowuje się w klimat każdej imprezy. Nie jest to jeden z tych tancerzy, którzy potrafią tylko odegrać swoje role. On naprawdę staje się każdą postacią, którą zechce i to doskonale widać w jego ruchach. 

To striptizer, który świetnie odnajduje się w prestiżowych klubach i na mniejszych imprezach. Potrafi być delikatny, kiedy publika jest nieśmiała i drapieżny, kiedy tego potrzeba. Znakomicie czuje się w rolach brutala, ale równie dobrze może wpleść w swój show sporo gorącego romantyzmu, jeśli w tę stronę zmierza widownia. Wszyscy, którzy oglądali jego pokaz kilka razy, zgodnie twierdzą, że to trochę tak, jakby na scenę wychodzili różni faceci: na wieczorze panieńskim był ostry, a już następnego dnia jako chippendales na imprezie zamkniętej dla dystyngowanych gości odegrał rolę dżentelmena, a swoim tańcem podkręcił temperaturę do granic możliwości, choć nikt nie wiedział jak i kiedy.

Striptiz męski w najlepszym wydaniu

Ten facet jest jednym z naszych najlepszych tancerzy i „towarem eksportowym”. Jego styl – bez skutku zresztą – próbuje dziś naśladować wielu striptizerów. Tego się jednak nie da nauczyć: to trzeba mieć we krwi. On ma, dlatego bardzo często co parę godzin występuje w zupełnie różnych miejscach i za każdym razem jego show jest idealnie świeże i niepowtarzalne. To nie kuchnia, tu nie ma „dania dnia” – niczego się nie odgrzewa ani nie podaje dwa razy. Jeśli barman u Ciebie nie rozcieńcza drinków wodą, to gość będzie pasował – u niego też nie ma lania wody, jest esencja, koncentrat męskiego seksapilu, zdecydowania i elastyczności.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Army of Lovers logo

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz