Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Zasady podczas pokazu

W celu uniknięcia jakichkolwiek nieporozumień przedstawiamy kilka zasad, które obowiązują podczas naszych pokazów.

 1. Pozostałą cześć wynagrodzenia (po odliczeniu wcześniej wpłaconej zaliczki) rozliczamy przed pokazem w gotowce.
 2. Prosimy zadbać o to, aby podczas pokazu, nikt z gości nie robił zdjęć oraz nie nagrywał filmów z występów. Po występie będzie chwila na pamiątkowe zdjęcie.
 3. Jeżeli impreza organizowane jest w miejscu ogólnodostępnym (klub, bar, restauracja) prosimy o wcześniejsze poinformowanie właścicieli lokalu o fakcie organizowania takiego występu. W miejscach publicznych niezbędny będzie VIP Room lub osobna sala. Pamiętajcie, występ jest tylko dla Was!
 4. Nie występujemy:
  • na dworze (możemy wyrazić na to zgodę, ale dopiero po spełnieniu odpowiednich warunków ustalonych wcześniej z managerem grupy),
  • w limuzynach (pełzanie po samochodzie nie ma nic wspólnego z profesjonalnym występem artystycznym),
  • w strefach spa czy miejscach publicznych.
 5. Każda tancerka/tancerz ma przygotowane własne utwory, do których wykonuje pokaz. Jeśli na Waszej imprezie będzie DJ zadbajcie o to by była możliwość podłączenia pendrive’a. Jeśli jest to kameralna impreza i nie posiadacie sprzętu muzycznego, taki sprzęt zapewni tancerka/tancerz.
 6. Tancerka/tancerz nie przyjeżdża na pokaz w stroju, w którym wykona pokaz. Nie przebieramy się także w samochodzie, dlatego prosimy o zapewnienie odpowiedniego pomieszczenia (pokój, duża łazienka, itp.) do przebrania się w odpowiedni strój.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się na nami!