Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Striptizer Gdańsk, Gdynia, Sopot

 

Striptizer Gdańsk, Gdynia, Sopot – z tym gościem mamy mały problem, bo skubany jest tak dobry, że z powodzeniem rozruszałby nawet męską publiczność. Jest urodzonym przywódcą, więc nic dziwnego, że jego taniec erotyczny powoduje, że poszłyby za nim całe tłumy. On nigdy nie gra, tylko zawsze jest. Striptiz męski staje się czymś zupełnie nowym, kiedy to on przygotowuje swój układ. Ma olbrzymią charyzmę i umiejętność błyskawicznej zmiany planów, kiedy do głowy przyjdzie mu w międzyczasie jakiś nowy, lepszy pomysł.

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Striptizer na Wieczór panieński Gdańsk, Gdynia, Sopot

Facet ma olbrzymią charyzmę. W zależności od tego, jak sobie show zaplanuje, może doprowadzić publiczność w dowolny punkt albo za rękę, albo za włosy. Jego pokaz ma w sobie coś hipnotyzującego i jest najlepszym dowodem na to, że striptiz to tylko forma tańca. Niby wiadomo, jaka figura zamknie cały układ, ale nikt nie wie, jakie będą między pierwszą a ostatnią. Gość potrafi zatańczyć tak, żeby właśnie ta niewiadoma była najsmaczniejszą zagadką całego wieczoru. To potężny facet, który nie ma problemu z odegraniem dowolnej roli. 

Gdyby kiedyś pomylił się, i zamiast stroju policjanta, zabrał na show ubiór kelnera, to i tak wszyscy wierzyliby, że ten gość z tacą zamiast pistoletu i chustą przez ramię zamiast czapką na głowie jest policjantem z krwi i kości. To dlatego, że jego największą siłą jest mowa ciała. To, co potrafi zrobić ze swoim, przekracza zdolność pojmowania. Jest po prostu facetem, który cały czas dopracowuje swój układ. Robi to również w czasie jego wykonywania, ale ani na chwilę nie zapomina o kontakcie z publiką. Jest tam z nią, a nie obok, sam jest jednocześnie organizatorem imprezy, występuje na niej, ogląda się z boku, podpowiada sobie i świetnie się bawi. Wszędzie go pełno, więc nikomu w całej sali nie zabraknie poczucia, że ten pokaz jest specjalnie dla niego.

Striptizer Gdańsk – Wieczór Panieński w Trójmieście

Opanował w pojedynkę całe Trójmiasto: Gdańsk, Sopot i Gdynia zawsze witają go z olbrzymią przyjemnością, zresztą odwzajemnioną. Jeśli na scenę wchodzi ten tancerz na wieczór panieński, to impreza staje się nagle czymś, co wychodzi z nakreślonych ram. Przejmuje inicjatywę i prowadzi wszystkich uczestników imprezy tam, gdzie czeka jeszcze lepsza zabawa. Ma instynkt, który pozwala mu to samo zrobić z małym, kameralnym wieczorem panieńskim, elitarną publiką loży VIPowskiej w najlepszym klubie i na zamkniętej imprezie dla najbardziej pesymistycznej publiki pod słońcem. On po prostu wie, co ma robić. Nie wiemy, skąd wie, ale to żaden problem – w końcu wystarczy, żeby on umiał to zrobić. Jako chippendales sprawdził się już w sytuacjach, w których inny musieliby wymięknąć. Potrafi niczym kameleon wczuć się w otoczenie, a później, kiedy już pierwszym ruchem pokaże, kto tu teraz rządzi. Prowadzi imprezę prosto do punktu wrzenia, zza którego jeszcze nikt nie wrócił.

Striptiz męski w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie

Ten facet bardzo często odwiedza trójmiejskie kluby. Po prostu go tam lubią. Zapraszacie go też często na wieczory panieńskie, bo to ideał faceta. Potrafi być każdym i w ciągu jednego show uświadomić wszystkim dziewczynom, ilu jeszcze typów facetów nie poznały, a już zdecydowały się na podjęcie wyboru. Uwaga – po jego pokazie nietrudno się rozmyślić. I od razu informujemy, że facet jest jeden, niepowtarzalny, nie ma brata bliźniaka. Nie możemy go sklonować, a sam nie zostanie na razie z nikim na dłużej, więc nie warto dla niego porzucać planów, choć po jego występie na pewno Twój facet będzie się wydawał mniej imponujący niż jeszcze godzinę wcześniej. Takie ryzyko, jak się na chippendales bierze najlepszego gościa w mieście.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Army of Lovers logo

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz