Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Striptizer Zielona Góra, Piła, Gniezno

 

Striptizer Zielona Góra, Piła, Gniezno – To niezwykły facet, który ma w sobie coś, czego mu zazdrościmy, choć nie umiemy nazwać. Zawsze sprawia wrażenie nieco nieobecnego i zamyślonego, ale mu to nie przeszkadza być czujnym i zwinnym. Choć to chłop wielki jak dąb, porusza się zwinnie jak wiewiórka i równie szybko. Łączy w sobie tak wiele przeciwieństw, że bez takich banalnych porównań nawet nie da się tego opisać. Jeśli chcesz, żeby chippendales był jednocześnie zimny jak lód i gorący jak stal w hucie, to to jest typ dla ciebie

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Striptizer na Wieczór panieński Zielona Góra, Piła, Gniezno

Ten chłop ma prawdziwy dar. Ma rozbrajający uśmiech, figurę co najmniej półboga, głowę pełną pomysłów i zwinność, której nikt się po nim nie spodziewa. Znakomicie odnajduje się w roli miłego chłopca, ale wcale nie gorzej wciela się w bandziora. Nie jest jednak aktorem, bo aktor tylko gra, a ten facet wszystkie te postaci nosi w środku, jednocześnie z zewnątrz pozbywając się wszystkiego, co tylko ma na sobie. 

Mimo wszystko do końca prowadzi show w roli, co sprawia, że te pokazy mają w sobie coś naprawdę niezwykłego i głębokiego, co wymyka się opisowi, ale co można zobaczyć na własne oczy. Jest facetem, który w tańcu erotycznym po prostu się odnajduje. Jeśli czasem wygląda na nieobecnego, to tylko dlatego, że właśnie układa w głowie dalszy scenariusz na wieczór. Zawsze ma ich kilka, na wypadek, gdyby plan A nie wypalił. Nie ma się tym co martwić – B wypala zawsze. Ten facet spokojnie mógłby trafić na okładki czasopism modelingowych. Ale jest jeden powód, dla których jeszcze go tam nie ma – zdjęcie się nie rusza, a właśnie ruch jest jego największym atutem.

Striptizer Zielona Góra – Striptiz męski – profesjonalnie

W Zielonej Górze znają go wszyscy, a w Gnieźnie i Pile zawsze jest chippendalesem pierwszym na liście. Dopiero kiedy okazuje się, że nie ma już terminu, to dzwoni się do innych. Nie dziwota więc, że kalendarz jest zawsze pełny. A to pojawia się jako tancerz na wieczór panieński, a to obsługuje wielki show w klubie na sporej imprezie. Innym razem udział w jakimś mniejszym przedsięwzięciu w loży VIP. W kolejnym impreza w niszowym klubie, gdzie schodzi się szczególnie wymagająca publika… A każda z tych imprez wygląda inaczej, choć jest coś, co je łączy: emocje. 

Tym razem jednak nie tylko dzika erotyka, chociaż tej nie brakuje. Tylko trochę odważnego zachęcania, trochę wycofania, trochę prostej radości, a trochę zawoalowanego flirtu w tańcu erotycznym. Całe spektrum emocji, które tylko można z siebie wydobyć. Ten facet rozdaje dookoła, tworząc atmosferę naprawdę niezwykłą, w pewnym sensie elitarną, ekskluzywną. Jak to możliwe? Tego nie wiemy, ale dopóki działa, to mechanizm nie ma znaczenia.

Wieczór panieński w Zielonej Górze, Pile, Gnieźnie

Ten koleś znakomicie odnajduje się na największych imprezach i ma zdolność do grania wielu ról naraz – możesz zebrać bardzo mieszaną publiczność, w której każdy chce czegoś innego, a po występie striptizera i tak każdy dostanie to, co na czekał. To mężczyzna, który potrafi wyróżnić każdą z kilkudziesięciu, a nawet kilkuset osób czymś wyjątkowym – swój show planuje niemal na żywo i robi to w taki sposób, żeby każdy dostał to, co po przyszedł, i żeby nikt nie był zawiedziony. 

Jedyny problem polega na tym, że każdemu zawsze mało. Więc wszyscy będą mieli ci za złe, jeśli zaprosisz go tylko raz. Zresztą już teraz w wielu klubach jego pokaz regularnie trafia na listę głównych atrakcji. Temu trudno się dziwić, bo jest na co popatrzeć. To propozycja dla wszystkich tych, którzy najbardziej cenią striptiz męski zupełnie spontaniczny. Wyreżyserowany jedynie w minimalnym stopniu, układany na bieżąco tak, żeby dopasować się do oczekiwań publiczności

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Army of Lovers logo

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz