Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Striptizer Toruń, Bydgoszcz, Włocławek

 

Striptizer Toruń, Bydgoszcz, Włocławek – Oto najlepszy aktor wśród tancerzy. Choć każdy z naszych chippendales deklasuje aktorów serialowych, bo to średnia sztuka, to mamy uzasadnione podejrzenia, że akurat ten równie dobrze, co na wieczór panieński, mógłby wyjść na scenę Teatru Wielkiego i zagrać tam dowolną rolę. Jest mistrzem przebieranek, a striptiz męski w jego wykonaniu jest prawdziwym spektaklem, w którym gra wszystko: główny aktor, kostiumy, scenografia i rekwizyty.

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Striptizer na Wieczór panieński Toruń, Bydgoszcz, Włocławek

To mega spontaniczny i bardzo energiczny tancerz na wieczór panieński. Ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, którą chętnie przekazuje dalej. Planuje każdy striptiz, ale bardzo chętnie improwizuje, jeśli publice sprawia to tyle samo frajdy co i jemu. Nie lubi trzymać się reguł, bo ustala własne. I trzeba przyznać, że te, które wymyśli, sprawiają, że każdy wieczór panieński toczy się dalej sam bez niczyjej pomocy. Inna sprawa, że to właśnie on odpowiada za podniesienie temperatury i taką dawkę erotyki, jakiej nikt inny nie umiałby zapewnić, więc kiedy wychodzi, wszyscy żałują. 

To gość, który swoim wyglądem i ruchami potrafi zdziałać cuda. Jako chippendales jest po prostu niezastąpiony. Jego striptiz to zawsze niezwykłe wydarzenie, punkt zwrotny każdej imprezy. Tak naprawdę, to warto zaprosić go już na początek. Później może już nie być żadnych atrakcji, bo i tak wszyscy będą do końca nocy gadali tylko o striptizie, jaki przygotował specjalnie dla nich jeden mężczyzna o ciele Adonisa.

Striptizer Toruń – Striptiz męski – profesjonalny pokaz tańca

W Toruniu i Bydgoszczy dość regularnie pojawia się w klubach. Jeśli akurat nie ma zamówionego striptizu, to przyciąga wszystkie spojrzenia na parkiecie zupełnie niechcący. Po prostu ma w sobie to coś, co sprawia, że nawet jeśli nie chce, to i tak jest w centrum uwagi. Taka mieszanka naturalności i świadomości swojej mocy. Elektryzujące połączenie, którego nikt inny nie jest w stanie podrobić. Po prostu jest niezastąpiony. 

Poza Toruniem i Bydgoszczą wiedzą też o tym doskonale we Włocławku, gdzie jeździ z przyjemnością na wieczory panieńskie, również te kameralne. Wtedy też wychodzi z niego prawdziwa bestia. Niby łagodny, ale to tylko pierwsze wrażenie. Samiec alfa. Potęga w genach, testosteron na wierzchu i zdolność do natychmiastowego odnalezienia się na każdej imprezie.

Wieczór panieński w Toruniu, Bydgoszczy, Włocławku

Striptiz w jego wykonaniu to połączenie starannie wyreżyserowanych przypadków, spontanicznej rezygnacji z nich i zastępowania jednych ruchów innymi – coraz bardziej skutecznymi. Zdecydowanie zalecamy trzymać na podorędziu koce gaśnicze i wiadra z wodą. Ten facet zasłynął z tego, że rozruszał już najbardziej drętwe imprezy w klubach, które tylko dzięki niemu wróciły do życia. Nie dociekamy, w jaki sposób mu się to udało. Grunt, że potrafi to cały czas. Nieważne, jak wygląda impreza, kiedy on wchodzi na scenę. Kiedy schodzi, to zawsze wygląda podobnie. Rozerotyzowany tłum wołający o jego powrót, niezapomniane emocje, wspomnienia, które wgryzają się w pamięć i naprawdę, naprawdę doskonała zabawa. 

Jeśli więc masz problem z bujnięciem swojej imprezy, boisz się, czy wszystko wypali, to jest bardzo dobry sposób na to, żeby wypaliło na pewno. Ten sposób to właśnie nasz człowiek na takie okazje: na wieczór panieński, na specjalny striptiz do klubu, do loży albo na imprezę zamkniętą. Nie ma takiej imprezy, na której ten facet czuje się źle i nie ma też takiej, która może być zła, jeśli on na niej występuje. Sprawa jest więc bardzo prosta: zajrzyj do kontaktu i daj znać: kalendarz co prawda nigdy nie jest pusty, ale zobaczymy, co da się zrobić.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Army of Lovers logo

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz