Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Striptizer Lublin, Radom, Puławy

 

Striptizer Lublin, Radom, Puławy – Każdy tancerz ma swoje ulubione zadania, a oto i ten, który najlepiej czuje się w czasie najbardziej nietuzinkowych występów. Jest dowcipnym tancerzem, którego striptiz męski zawsze zawiera masę niespodzianek. Zresztą spójrz na jego zdjęcie – to nie jest obraz śmiertelnej powagi, więc jeśli oczekujesz, że tancerz erotyczny zabawi się, łącząc ze sobą takie elementy rzeczywistości, których nikt inny nie potrafi postawić obok siebie, to jest to właśnie ktoś, na kogo czekasz.

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Striptizer na Wieczór panieński Lublin, Radom, Puławy

Gość to tancerz na wieczór panieński o ułańskiej fantazji. To, co robi, jest dla niego zabawą. Eksperymentuje sam na własnych pokazach, co rusz dorabiając do nich coś nowego. Lubi proste rozwiązania i potrafi zaskakiwać czymś, co wydawałoby się oczywiste. Szuka inspiracji tam, gdzie inni widzą problemy i tworzy pokazy, które w niepojęty sposób łączą naturalność, codzienność i unikalność. Przykłada olbrzymią wagę właśnie do tego, żeby żaden element pokazu nie był przerysowany ani zbyt mocno zaakcentowany. W jego wykonaniu taniec erotyczny jest czymś tak oczywistym, jak codzienne „cześć”. 

Niczego na sobie nie wymusza, widać, że bawi się równie dobrze, co wszyscy, którzy go oglądają. Jego pokaz często jest czymś w rodzaju inspiracji dla indywidualnych eksperymentów – gościu zwyczajnie stara się udowodnić, że erotyzm jest czymś, co każdy ma w sobie, choć nie każdy umie wydobyć, przynajmniej nie bez przewodnika. A mimo to nie jest to nudny show – oryginalność polega właśnie na podkreśleniu tego, co wszyscy ignorują, na zrobieniu atrakcji z oczywistości, na uproszczeniu tego, co nie jest potrzebne, a dodaniu tych elementów, które są najskuteczniejsze. Ten facet po prostu pokazuje genialny taniec. To tak, jakby w zupełnie przeciętnym opakowaniu znaleźć najlepszy prezent na świecie – coś, czego się nie spodziewasz, choć z całej siły o tym marzysz.

Striptizer Lublin – Striptiz męski – profesjonalnie

Chłop na schwał szczególnie upodobał sobie Lublin, Puławy i Radom. Bawi się tam świetnie i znają go we wszystkich chyba klubach. Uwielbia współtworzyć wieczory panieńskie, bo tam czuje się jak ryba we wodzie, pokazując, jak wielki efekt można osiągnąć, stosując w gruncie rzeczy proste ruchy. Na dużych imprezach jest z kolei lubiany za to, że robi coś niemożliwego – kiedy wchodzi na scenę, ludzie wzruszają ramionami, bo to przecież tylko zwykły facet. Ma doskonałą budowę, ale nie jest mięśniakiem, więc nikt nie spodziewa się po nim takich możliwości. 

Dopiero kiedy wykona dwa czy trzy ruchy, przyciąga uwagę absolutnie wszystkich, bo już wiadomo, że to, co za chwilę nastąpi, nie będzie miało w sobie zupełnie nic ze zwyczajnego show. Chętnie eksperymentuje na imprezach zamkniętych i w kameralnym gronie. Potrafi tak zbudować swój taniec, żeby wszyscy znaleźli w nim swoje ulubione elementy – jest więc trochę spokojnej prezentacji, trochę ostrej erotyki, trochę spokoju i trochę agresji. Taka mieszanka, której efektu nikt nie umie przewidzieć, ale który sam chippendales w pełni kontroluje. To gość, który odnajduje się w każdej roli, a im jest ona trudniejsza, z tym większą łatwością mu to przychodzi.

Wieczór panieński w Lublinie, Radomiu, Puławach

To prawdziwa petarda – to jeden z tych nielicznych w Polsce tancerzy, którzy potrafią ze wszystkiego zrobić pokaz całkowicie niezapomniany. Znakomicie bawią się w jego towarzystwie panie na wieczorach panieńskich – pewnie właśnie dlatego, że odbiega on od stereotypu tancerza erotycznego. A może to dlatego, że jednak wyraźnie jest w tym fachu doskonały? To także chippendales idealny na bardziej kameralne imprezy, bo uwielbia tańczyć blisko widzów.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Army of Lovers logo

Skontaktuj się z nami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.

502 778 415

Zadzwoń

info@armyoflovers.pl

Napisz